Oferta - Szuflady - Designo

KOD PRODUKTU: JM1

Szuflady Designo

NOWOCZESNE

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Jeden system.
Nieskończone możliwości

StarSynchro jest jedynym systemem w Polsce, który umożliwia budowanie szuflady z drewna, płyty wiórowej i boków na tej samej prowadnicy zachowując te same parametry jej montażu. Pozwala to na komfortową pracę fachowców i błyskawiczną możliwość zmiany w razie innych oczekiwań. Prowadnice posiadają dwa systemy: otwierania TIP-ON i zamykania SLOW MOTION

Prowadnica StarSynchro

charakteryzuje się doskonałą, płynną i cichą pracą. Zawdzięcza to systemowi wałków wbudowanych w wózek łączący wszystkie 3 elementy i synchronizowany wspólną zębatką. Prowadnica przeznaczona jest zarówno do szuflad z bokami Designo jak również do szuflad wykonanych z drewna lub płyty wiórowej o grubości 16mm i 18mm. Zastosowane sprzęgła umożliwiają doskonałą regulację w 3 płaszczyznach i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fachowców. Dopuszczalne obciążenie całkowite wynosi 40 kg. Maksymalna szerokość szuflady to 1200 mm. Posiada certyfikat „Dożywotnia gwarancja”.

Design

Minimalistyczny design to połaczenie nowoczesnej formy z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Podążając za aktualnymi kubistycznymi trendamo stworzyliśmy szufladę o ściankach bocznych z prostymi liniami wewnątrz i na zewnątrz.

Before Image After Image

Nie zwlekaj!

Designo – szuflada doskonała

Szuflada składa się z systemu prowadnic StarSynchro oraz cienkich stalowych boków Designo o grubości 13 mm. Boki występują w 3 wysokościach: 90 mm, 128 mm i 175 mm oraz 2 kolorach: śnieżnobiały mat i antracyt mat. Posiadają one doskonałą powłokę lakierniczą, a systemy regulacji zostały umieszczone wewnątrz, aby nie zakłócić widoku gładkich powierzchni bocznych. W ściankach Designo znajduje się regulacja frontów w pionie oraz poziomie. W połączeniu z prowadnicami StarSynchro otrzymujemy regulację w 4 płaszczyznach.

Szuflady wewnętrzne

to nowoczesny sposób na zbudowanie szafy cargo. Szuflady można wysuwać osobno, przez co mamy możliwość wygodnego wkładania i wyjmowania przechowywanych produktów od góry. Dostęp do zawartości szafy jest z 3 stron – z lewej, prawej oraz od przodu. Niezależne otwieranie każdej szuflady pozwala zminimalizować odstępy pomiędzy nimi, przez co w tej samej bryle można umieścić ich więcej. Daje to zdecydowanie lepsze wykorzystanie przestrzeni. Szuflady działają bardzo płynnie, gdyż prowadnice przenoszą tylko ciężar danej szuflady, a nie całej szafy, w której możemy komfortowo umieścić 200kg (przy 5 szufladach).